KURUMSAL

OTELİMİZ

Sinop Reis Otel, Sinop’taki konaklama beklentilerini karşılamak, her türlü profesyonel ihtiyaçlara cevap vermek ve unutulmaz yiyecek-içecek deneyimleri yaşatmak için hizmetinizde.

Otelimiz, şehir merkezindeki konumu ile iş seyahatleri, fuar ziyaretleri veya tatil amaçlı geziler için Sinop’ta yeni ideal bir adrestir. Teras katımızda deniz manzaralı kahvaltı salonu bulunan Sinop Reis Otel, Şehir merkezinde olup; postaneye, bankalara ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir.

Otelimizin iç ve dış görünümü özenle yapılmış olup, Türk mimarisini sergiler. İçi zevkle döşenmiş, otantik, huzurlu ve keyifli bir mekandır. Eşsiz misafir odalarımızın hepsi konfor göz önünde tutularak tasarlanmış ve en son teknolojik malzemeler ile donatılmıştır. Bir Sinop klasiği yaşamak için, deneyimli ekibi, vazgeçilmez mutfağını Sinop Reis Otel özenle sunmaktadır. Damak zevkinize hitap eden lezzetlerimizi; Salonumuzda, Kahvaltı Salonu’nda ve Oda Servisi’nde tadabilirsiniz. Yüksek konukseverlik standartlarımız, üstün servise olan bağlılığımız ve lezzetli mutfağımız ile misafirlerimize kendilerini çok özel hissettirmek bir numaralı amacımızdır.

Sinop Reis Otel, en üst katındaki 100 kişilik Salonu’nda iş toplantıları ile konferans organizasyonlarının yanı sıra özel davetlere de ev sahipliği yapmaktadır. Klasik ve modern tarzın bileşimiyle dekore edilen odalarda pencereler, her türlü mobilya aksamı ve iç kapıların ahşap olması, Sinop Reis Otel’e otantik bir hava katmaktadır.

YAPMADAN DÖNME

SİNOP MANTISI YEMEDEN

İster cevizli, ister yağlı, isterseniz sarımsaklı veya sarımsaksız şekilde servis edilir. Sinop mantısını tadınca diğer mantıların tadınız unutacaksınız.

NOKULUMUZDAN TATMADAN

Sinop’a has olan nokul cevizlidir. Kıymalı veya üzümlü olarakta yapılır. Genellikle bayramlarda hemen hemen her evde pişirilir.

KOTRA ALMADAN

Maket kotranın doğum yeri olan Sinop’tan maket gemi almadan gitmeyin. Tamamen el işçiliği ile yapılan kotralar model veya maket olarakta satılmaktadır.

CEZAEVİNİ GEZMEDEN

Tarihî Sinop Kapalı Cezaevi, bir dönem “Anadolu’nun Alkatrazı” tabiri ile de tanınan ve 1999 yılında kapatılarak müzeye çevrilen cezaevidir. Tarihi eskilere dayanan yapı, şiirlere, şarkılara konu olmuştur.

TEKNE TURU YAPMADAN

Sinop’a gelince, Sinop’u denizden görmeden gitmeyin. İster gündüz isterseniz de gece tekne turlarına çıkarak doğanın eşsiz güzelliğini birde denizden izlemenizi tavsiye ediyoruz.